Продаж, монтаж, обслуговування пожежного обладнання

Пн-Пт с 9:00 по 18:00
Вихідні Сб-Нд

Зворотній зв'язок

Монтаж, обслуговування пожежного обладнання

Категорії

Категорії

Чохол до вогнегасника

Чохол універсальний до вогнегасників переносних ОП-1; ОП-2; ОП-3; ОП-5; ОП-6; ОП-8; ОП-9; ВП-1; ВП-2; ВП-3; ВП-5; ВП-6; ВП-9; ВВК-1,4 (ОУ-2); ВВК-2 (ОУ-3); ВВК-3,5 (ОУ-5) (чохол можна використовувати як підлогову підставку або разом з настінним кріпленням). Також є чохли до великих пересувних вогнегасників ВП-50 (ВП-45), ВП-100 (ВП-90).

Чохол призначений для розміщення в ньому вогнегасника, захисту його від попадання прямих сонячних променів і атмосферних опадів, які дуже згубно впливають на вогнегасник. Чохол дозволяє значно продовжити термін життя вашого захисника від пожежі, зберегти його в працездатному стані, а в офісі, не зіпсувати дизайн вогнегасником, який у багатьох закріплений на стіні на звичайному кріпленні. Чохол можна використовувати як підставку підлогову або як кріплення, для розміщення вогнегасника на вертикальній конструкції.

Універсальний чохол виготовлений з щільної, міцної, тканини що не промокає. Залежно від марки вогнегасника, чохол регулюється по висоті за допомогою текстильної застібки (липучки), зручно і швидко розкривається при необхідності застосування вогнегасника. Для вентиляції передбачено три отвори. Також чохол може комплектуватися універсальним кріпленням для розміщення вогнегасника на вертикальній конструкції. Чохол для вогнегасника - це надійність, європейська якість і симпатичний дизайн. З цим виробом, Ви витратите лише декілька секунд, щоб підготувати вогнегасник до застосування.

Також за допомогою чохла і кріплення, Ви надійно закріпите вогнегасник у Вашому автомобілі, не зіпсувавши дизайн транспортного засобу, і збережете вогнегасник в працездатному стані.

Дізнатись ціну

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин

або зателефонуйте нам за номером телефону
(098) 048-048-6

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин

або зателефонуйте нам за номером телефону
(098) 048-048-6